בניית אתרים - ככה מגדילים את סיכויי החברה (כל חברה)

 

חושבים על בניית אתרים כעל תחום שהוא נחלתם של החברות הגדולות והארגונים הגדולים והמוכרים במשק? לא בהכרח. נכון שלאותם ארגונים יש גם אתרים באינטרנט אבל הם לא הכי זקוקים לאתרים כי כפי שצויין - הם ארגונים גדולים ומוכרים. בניית אתרים ברשת היא דווקא כרטיס הכניסה למשק של חברות בינוניות, חברות קטנות וכן של חברות חדשות. בניית אתרים היא האופציה של חברות מסוג זה לפרוץ את מחסום האנונימיות. בניית אתרים היא הערוץ השיווקי, המסחרי של קידום מכירות, יחסי ציבור ואף של סחר אלקטרוני ישיר. אם עוד לא חשבתם על היום על בניית אתרים או לא הבנתם עד היום איך בניית אתרים תוכל לעזור לעסק הקטן,המשפחתי, החדש או עסק הבוטיק שלכם, מאמר זה ישנה את דעתכם בנושא.

 

בניית אתרים נועדה להקנות לכם חשיפה בפני ציבור הגולשים באינטרנט. עכשיו ברור שרובכם כבר חושבים: "איך אנחנו נפרסם? אנחנו לא מוכרים בגדי נשים או מוצר סקסי כזה, כולה מספר או מכבסה וניקוי יבש או אולי הדברתמזיקים... מי ירצה לקרוא עלינו? מי ירצה להכנס לאתר שלנו?" ובכן כאן אתם טועים ובגדול. מי שרוצה לבחור בגדים יפים או נעליים אופנתיות לא מחפש באינטרנט אלא מסתובב בקניון, מציץ בחלונות ראווה,מודד וקונה.בניית אתרים זה בדיוק הפיתרון לכל התחומים הלא ,סקסיים" ולא מעניינים כי אנשים לא באמת יודעים היכן נמצא טכנאי מכבסות או חברת הדברת יתושים ליד מקום מגוריהם - עד שהם זקוקים לזה.

 

בניית אתרים זה כמו להופיע במדריך הטלפונים לפני יותר מעשור - זוכרים את הסיסמא ,אם אתה לא שם אתה לא קיים?". כי בעבר הציבור נהג לחפש את כל סוגי השירותים במדריך הטלפונים וכיום הציבור פשוט נכנס לאינטרנט ומקיש: "הדברות יתושים", "ניקוי יבש בפתח תקווה" וכו' וכו'. בניית אתרים היא בדיוק הדרך לוודא שהם רואים את העסק שלכם, מבינים מה יש לכם להציע, מקבלים את כל הפרטים כולל סניפים, כתובות,טלפונים,שעות עבודה - מבצעים, הנחות, מחירון, דוגמאות ועוד ועוד. ככל שהאתר שלכם יספק יותר מידע מבחינת טקסט,תמונות לפעמים גם וידיאו וקבצי סאונד, כך אתם תוכלו לצאת מהאנונימיות שאפפהעד כה את העסק.

 

אז אמנם לא נכון להגיד כיום על בניית אתרים שהיא לא מתאימה לארגונים גדולים ולמותגים מובילים, ברור שלכולם יש אתר בית גדול, יפה ומעניין, אבל בניית אתרים היא דווקא ערוץ המשרת אתרים קטנים, עסקים נישתיים, חברות המעניקות שירותים אשר אינם מפורסמים במדיות אחרות כגון: עסק של מניקור, סיוד הבית, גינון ועוד ועוד.בניית אתרים מאפשרת לכם לארקלחשוף את עצמכם בפני ציבור הגולשים כפי שפרסום במדיות אחרות מאפשר אלא בניית אתרים חושף בפניכם לקוחות פוטנציאליים משמע - אתר שבנוי הצורה נכונה ובו מיני סייט או עמוד נחיתה אשר מציעה לגולשים להשאיר פרטים בכדי שיחזרו אליהם במהרה עם פרטים - משאיר לכם דפי מידע חשובים מפז ובהם פרטי התקשרות עם לקוחות בפוטנציה.