שיווק באינטרנט


שיווק באינטרנט

 

שיווק באינטרנט שונה משיווק במדיות האחרות בהרבה בחינות ומהרבה מובנים אבל מה שחשוב לכם לזכור או קודם כל לדעת זה שבאינטרנט - כל עסק הכי קטן יכול להיות מוביל התחומו. בעוד שבשוק האמיתי (היינו הלא וירטואלי) עסקים גדולים ומבווססים להם סניפים ברחבי הארץ, צוות עובדים מקצועי, סמלים מסחריים ואף מהלכי מיתוג מתקדמים מסייעים להם לדחוק לשוליים עסקים קטנים, משפחתיים וחדשים, באינטרנט כל חתלתות יכול להיות נמר אם יודעים איך לשחק את המשחק ולכן, שיווק באינטרנט הוא דווקא כלי חזק ורלוונטי כיום יותר מתמיד עבור חברות חדשות, קטנות או בינוניות.

 

שיווק באינטרנט - ככה מגיעים לקהלי יעד:

שיווק באינטרנט הוא הדרך היעילה ביותר להגיע לקהל היעד הצעיר (ילדים, נוער ואף חיילים משוחררים) אליהם מאוד קשה להגיע באמצעות מדיות מתחרות שכן הם אינם קוראים עיתונים, כמעט שאינם מאזינים לרדיו והם מעבירים תחנות מייד כשמתחילות הפרסומות. שיווק באינטרנט הוא אמצעי להגיע לקהלי יעד רבים מגוונים אבל הכי חשוב - מפולחים כי האינטרנט הוא כלי תקשורת המבוסס על חלוקה לקהלי יעד לפי גיל, אזור מגורים, תחומי עניין, תחומי עיסוק ועוד. אם החברה שלכם עוסקת בשיווק מוצרי ספורט, שיווק באינטרנט היא הדרך הטובה ביותר להגיע אל ספורטאים וחובבי ספורט באמצעות אתרים, פורומים, בלוגים, עמודים ברשתות חברתיות ועוד. הם כבר מלוכדים. אותו כנ"ל לגבי קהלי יעד כגון נשים בהריון, אנשים מלאים אשר מתעניינים בדיאטה, אנשים הסובלים מנשירה או בני נוער הסובלים מפצעים ועוד. שיווק באינטרנט הוא שיווק ממוקד ושיווק ממוקד הוא שיווק אפקטיבי.


שיווק באינטרנט - שיווק בעלויות נמוכות יחסית ובתשואות גבוהות מן הרגיל:

שיווק באינטרנט הוא שיווק רווחי לא רק בגלל שהוא מאפשר לכם להגיע לקהלי יעד גדולים ומגוונים בפרק זמן קצר, שיווק באינטרנט הוא נכס בשל היותו אמצעי שיווק בעלויות נמוכות מאוד ביחס לעולם הפרסום של ימינו. לכל חברה יש אתר בית אותו היא מתחזקת בעלויות מינמליות ובאם יודעים לקדם מסחרית אתר, זו יכולה להיות במה מצויינת של שיווק באינטרנט הן ברמה של העברת מסרים פרסומיים / תדמיתיים שיניעו את הגולשים לרצות להפוך ללקוחות בעתיד והן ברמה של יצירת האופציה לרכוש מוצרים או להצטרף למסלולים כמנוים של החברה ישירות דרך אתר הבית.


שיווק באינטרנט - תוצאות מיידיות בסדר גודל כזה שקשה או אפילו בלתי ניתן להשיג בכל הערוצים האחרים:

שיווק באינטרנט הוא כל כך אפקטיבי עבור חברות רבות אשר זקוקות לתוצאות מיידיות בעיקר בתקופות משבריות (של האטה במשק) ותחרות אגרסיבית בין חברות הפועלות באותה משבצת. שיווק באינטרנט מתבצעת במהירות, און ליין, וניתן לבחון את ההשלכות שלה תוך כדי הרצת קמפיין כך שאם צריך לשפר טקסט או עיצוב, לגוון, להגביר מינון או להוריד - ניתן לבצע הכל תוך כדי הרצת הקמפיין.